RN732BTTD4122D25
MFR.Part #
RN732BTTD4122D25
JLCPCB Part #
C4356559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS