RN731JTTD29R4F100
MFR.Part #
RN731JTTD29R4F100
JLCPCB Part #
C4116132
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS