RN732BTTD4122C50
MFR.Part #
RN732BTTD4122C50
JLCPCB Part #
C4132676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS