RN732BTTD4222C50
MFR.Part #
RN732BTTD4222C50
JLCPCB Part #
C3916272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS