RN732BTTD4070C10
MFR.Part #
RN732BTTD4070C10
JLCPCB Part #
C3940246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS