RN73R2ETTD3830D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3830D10
JLCPCB Part #
C2608093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS