RN732BTTD3300C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3300C10
JLCPCB Part #
C4013121
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS