RN732BTTD3241D25
MFR.Part #
RN732BTTD3241D25
JLCPCB Part #
C4325927
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS