RN732BTTD31R6D25
MFR.Part #
RN732BTTD31R6D25
JLCPCB Part #
C4121812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS