HV732BRTTD824G
MFR.Part #
HV732BRTTD824G
JLCPCB Part #
C6273868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS