RN732BTTD3162F100
MFR.Part #
RN732BTTD3162F100
JLCPCB Part #
C4128516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS