RK73B2BTTD754G
MFR.Part #
RK73B2BTTD754G
JLCPCB Part #
C7283500
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS