RN732BTTD3122D10
MFR.Part #
RN732BTTD3122D10
JLCPCB Part #
C4038787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS