RN732BTTD30R9D25
MFR.Part #
RN732BTTD30R9D25
JLCPCB Part #
C4097673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS