RN732BTTD30R5F100
MFR.Part #
RN732BTTD30R5F100
JLCPCB Part #
C4041859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS