RN732BTTD28R4D100
MFR.Part #
RN732BTTD28R4D100
JLCPCB Part #
C4236792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS