RN732BTTD28R4B25
MFR.Part #
RN732BTTD28R4B25
JLCPCB Part #
C3978265
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS