RN732BTTD27R1F25
MFR.Part #
RN732BTTD27R1F25
JLCPCB Part #
C3981287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS