RK73G1JTTD6811D
MFR.Part #
RK73G1JTTD6811D
JLCPCB Part #
C4215504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS