RN732BTTD2580A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2580A10
JLCPCB Part #
C3927500
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS