RN732BTTD1892A05
MFR.Part #
RN732BTTD1892A05
JLCPCB Part #
C4080938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS