Y14961K78000Q0R
MFR.Part #
Y14961K78000Q0R
JLCPCB Part #
C4308591
Description
-55℃~+150℃ 1.78kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount