SG73S2BTTD12R7F
MFR.Part #
SG73S2BTTD12R7F
JLCPCB Part #
C4138397
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS