RN732BTTD2431F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2431F10
JLCPCB Part #
C4126984
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS