RN73H2BTTD6262D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262D100
JLCPCB Part #
C2544658
Description
250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS