CR1206-4W-3403FT
MFR.Part #
CR1206-4W-3403FT
JLCPCB Part #
C3918641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS