RN732BTTD22R6B25
MFR.Part #
RN732BTTD22R6B25
JLCPCB Part #
C6660132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS