RN732BTTD2202B10
MFR.Part #
RN732BTTD2202B10
JLCPCB Part #
C3971468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS