RN732BTTD21R0D25
MFR.Part #
RN732BTTD21R0D25
JLCPCB Part #
C4191279
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS