RN73R2BTTD2200D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2200D50
JLCPCB Part #
C4126305
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS