RN732BTTD2153D25
MFR.Part #
RN732BTTD2153D25
JLCPCB Part #
C4223386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS