RN732BTTD2150B50
MFR.Part #
RN732BTTD2150B50
JLCPCB Part #
C4553018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS