RN732BTTD2000A05
MFR.Part #
RN732BTTD2000A05
JLCPCB Part #
C4019070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS