RN732BTTD1961F100
MFR.Part #
RN732BTTD1961F100
JLCPCB Part #
C4135650
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS