RN732BTTD18R4C25
MFR.Part #
RN732BTTD18R4C25
JLCPCB Part #
C4326394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS