RN73R2ETTD2770F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2770F100
JLCPCB Part #
C3961457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS