RN732BTTD16R9F100
MFR.Part #
RN732BTTD16R9F100
JLCPCB Part #
C4133246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS