RN732BTTD16R4C25
MFR.Part #
RN732BTTD16R4C25
JLCPCB Part #
C4296006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS