RN732BTTD1690C25
MFR.Part #
RN732BTTD1690C25
JLCPCB Part #
C7348239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS