SLR1TTE5622F
MFR.Part #
SLR1TTE5622F
JLCPCB Part #
C3978864
Description
-55℃~+180℃ 1W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS