SG73P2ETTD300J
MFR.Part #
SG73P2ETTD300J
JLCPCB Part #
C4141440
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS