RN732BTTD1373F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1373F50
JLCPCB Part #
C4038304
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS