RK73H2BTTD1R80F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1R80F
JLCPCB Part #
C830403
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS