RN732BTTD1333B25
MFR.Part #
RN732BTTD1333B25
JLCPCB Part #
C3940942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS