RN732BTTD1330A05
MFR.Part #
RN732BTTD1330A05
JLCPCB Part #
C4131157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS