RN732BTTD1300B10
MFR.Part #
RN732BTTD1300B10
JLCPCB Part #
C4330140
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS