RK73H1JRTTD3001D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3001D
JLCPCB Part #
C3943043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS