RN732BTTD1201F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1201F100
JLCPCB Part #
C4268224
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS