RN732BTTD1201B05
MFR.Part #
RN732BTTD1201B05
JLCPCB Part #
C4110260
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS