RN732BTTD11R8D25
MFR.Part #
RN732BTTD11R8D25
JLCPCB Part #
C4166029
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS